Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

E-recepta - grafika przedstawiająca rękę podpisującą dokument

E-Recepta

Zapotrzebowanie na leki i wyroby medyczne

Aby uzyskać receptę na leki stałe lub wyroby medyczne uprzejmie prosimy o wysłanie zapotrzebowania na adres e-mail recepty@spzoz-mogilany.pl lub na druku dostępnym w rejestracji i stronie internetowej spzoz-mogilany.pl (lub zwykłej kartce), a następnie złożyć wypełniony wniosek do skrzynki umieszczonej na zewnątrz przychodni obok drzwi wejściowych (osobiście lub za pośrednictwem osób trzecich).

We wniosku należy umieścić następujące dane:
– Imię Nazwisko
– PESEL
– Nr telefonu
– Nazwa leku, dawka leku, ilość opakowań,
– Nazwa wyrobu medycznego, okres zapotrzebowania, ew. inne uprawnienia – orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

W zależności od sposobu złożenia zamówienia Pacjent otrzyma kod e-recepty, skierowanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie SMS (czas realizacji do trzech dni roboczych).

Zachęcamy do zainstalowania odpowiedniej aplikacji np. Indywidualnego Konta Pacjenta (IKP) lub mObywatel, umożliwiają one dostęp do kodu e-recepty natychmiast po jej wystawieniu.

Wprowadzenie tych zasad jest niezbędne dla odciążenia linii telefonicznej, zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich pacjentów oraz zachowania ciągłości pracy SPZOZ w Mogilanach.

Prosimy o zastosowanie się do zaleceń.